Express Kurye


Günün her saatinde İstanbul'un her bölgesindeyiz.

Express Kurye, bölgelere ve semtlere göre 60 ila 90 dakika arasında alınmasını istediğiniz adresten gönderiniz alınarak, teslim edilmesini istediğiniz adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kurye Hizmetleri İstanbul ve yakın çevresinde tek merkezden yönetilerek gerçekleştirilir. İstanbul'un hangi semtinde olduğunuzun önemi yoktur. İhtiyacınız olduğu anda 444 50 44 numaralı hattımızdan arayarak kurye servisi talep edebilirsiniz. 1997 yılından bu güne motokurye hizmeti vermekte, İstanbul genelinde yer alan müşterilerimize günün her saati hizmet sunmaktayız.

Bizi aramanız sonucunda en yakın motorlu kuryemiz size yönlendirilerek siparişiniz 30 dakika içerisinde teslim alınmış olacaktır.

Express Motorlu Kurye siparişiniz teslimat adresine teslim edildiğinde sistemimiz aracılığı ile teslimat detayları size mail yoluyla anında iletilmektedir.

Web sitemizde fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek Fiyat ve Teslim Süre bilgisini öğrenip, ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye, Express Kurye, VİP Kurye ve Araçlı Kurye Gönderim seçeneklerimizden birini talep edebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44