TEMBLOGG
Anadolu Yakasında Kurye Hizmeti

Anadolu Yakasında Kurye Hizmeti

Tem Kurye günün her saati Istanbul'un her semtinde hizmet vermektedir

Anadolu yakasında Moto kurye hizmetleri bir merkezden yönetilerek gerçekleştirilmektedir.Anadolu yakasında veya İstanbul'un neresinde olduğunuz önemli değildir. İhtiyaç duyduğunuz anda 444 50 44 nolu hattımızdan bizi arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 17 yıldır motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek anadolu yakasından isteyeceğiniz her semte gönderiniz 30 dakika içerisinde motorlu kuryemiz ile teslim alınacaktır.

Anadolu Yakasında Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kozyatağı, Dudullu, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Kavacık, Beykoz, Kadıköy, Üsküdar, Altunizade ve tüm semtlerde kuryelerimiz günün her saatinde bulunmakta ve her türlü gönderilerinizi İstanbul genelinde hangi semte olursa olsun birkaç saat içerisinde teslim etmekteyiz. Moto kurye hizmetini sadece kendi adresinizden bir şeyler göndermek için değil İstanbul’un her hangi bir semtindeki bir adresten veya birden fazla adreslerden alınarak sizlere gelmesi gereken şeylerin aldırılmasında da kullanabilirsiniz. Örneğin şirketinizin İstanbul geneli otuz mağazasından alınacak hesap raporlarını üç saat içerisinde İstanbul genelinde hizmet vermekte olan otuz farklı kuryemiz ile aldırarak sizlere kısa süre içerisinde ulaştırabiliriz. Bu hizmeti her gün aynı saatte düzenli olarak da gerçekleştirebiliriz. Anadolu Yakasında kurye hizmetlerimiz ile İstanbul’un en uzak noktası ve yoğun trafiği  sizleri düşündürmeden her türlü taşımacılık işlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Ayrıca Arabalı Kurye hizmetimiz ile Anadolu Yakasından tüm İstanbul geneline veya İstanbul genelinden sizin adresinize her türlü hacimli taşımacılık işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Moto kurye hizmeti gibi birkaç saat içerisinde hafif kargo araçlarımız ile hızlı taşımacılık işlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz ile şirketler araç ve şoför bulundurma durumundan kurtulmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden Andolu Yakasından Arabalı Kurye hizmeti fiyatlarımızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Tem Kuryecilik sektöründe üstün teknolojik alt yapısı ile vermiş olduğu çeşitli kurye ve taşımacılık hizmetlerine ait bilgileri internet sitesi üzerinden tüm detayları ile vermekte olan tek şirkettir. Diğer taraftan kurye sektörüne teknolojik yenilikleri de transfer etmektedir. Bu sayede sektörün yenilikleri takip etmesine katkı sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek ücret ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Tem Kurye

Anadolu Yakası Motorlu Kurye Hizmeti

444 50 4412.05.2017