Acil Kurye


Acil Kurye Hizmeti...

Acil Kurye hizmeti her zaman ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelmektedir. Nerede hangi vakit neye ihtiyacınızın olacağı veya nereye bir şey iletmeniz gerekeceği, o an müsait olup olmayacağımız belirli değildir. Bununla beraber müsait olma durumunuzda da acil kurye hizmeti aracılığıyla bu ihtiyacınızı karşılamanız bizim tarafımızdan aynı işin yapılmasına göre daha yüksek maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın sizlere kalması da ayrıca bir kazançtır.

Acil kurye hizmetimiz sayesinde İstanbul geneline her zaman bir şeyler gönderebilir ya da bir şeyleri alınacak adresten aldırarak kendinize getirtebilirsiniz. Ofis dışında iken gönderilerinizi acil kurye yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyacınız olan şeyleri bir yerlere gönderilmesini sağlayabiliriz.

Kurye kullanımını firmalar açısından şu şekilde örnekleyebiliriz: İnternet üzerinden ürün satışı yapan firmalar ürünlerini moto kuryelerimiz aracılığıyla müşterilerine ortalama üç saat içerisinde teslim etmektedir.

Yine firmalar şubeleri arasındaki ürün transferini moto kuryelerle gerçekleştirebilmektedir.

Şubelerdeki rutin rapor çıkışlarını genel merkezlerine sistemli olarak günlük moto kurye ile transfer edebilmektedirler.

Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırabilmektedirler.

Sahadaki personellerine iletilmesi gerekli olan kaşe, dosya, cihaz, belge, ürün ve benzeri ihtiayaçlarını acil kurye hizmetiyle göndererek işlerinin vaktinde sonuçlanmasını sağlamaktadırlar.

Firmaların bunlara benzeyen ihtiyaçlarını karşılamak adına bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleriyle kurye hizmeti maliyetleri kıyaslandığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer avantajıysa kurye firmalarının onlarca çalışanı ile her an ihtiyaçlarınızı görebilmekteyiz. Ofis çalışanları ile ise aynı anda sadece bir işlemi tamamlayabilirsiniz. İstanbul trafiği düşünüldüğünde bir personelin gün içerisinde bir kaç işlemi ancak yapabilmesi mümkünken kurye şirketinin her semtte hazır olan kuryeleri aracılığı ile onlarca işlem yaptırabilmektedir.

Tem Kurye'nin acil kurye hizmetiyle ihtiyacınız olan her türlü taşımacılık işini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Gün içinde İstanbul geneli taşıma işi yapan motorlu kuryelerimizden size en yakın olanı anında talep ettiğiniz adrese yönlendirmektedir.

Acil Kurye istekleriniz Ekspres Kurye ya da VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Acil Ekspres Kurye hizmetimizle İstanbul genelinde gönderi gerçekleştireceğiniz semtlere göre 60 dakikayla 120 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.

Acil VİP Kurye hizmetimizle de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği güzergaha 30 dakikayla 70 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44