Sultanbeyli Kurye


Sultanbeyli'de günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz...

Sultanbeyli semtinden herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 no'lu müşteri hizmetleri telefonumuzu aramanız halinde Sultanbeyli civarındaki moto kuryelerimizden en yakını sizlere yönlendirilerek gönderiniz teslim alacaktır.

Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Sultanbeyli'deki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semltlere göre ortalama aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Sultanbeyli Normal Kurye Hizmeti    : 120-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Sultanbeyli Ekspres Kurye Hizmeti   : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Sultanbeyli Vip Kurye Hizmeti           :  60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde olağan işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Sultanbeyli semtinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye moto kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Sultanbeyli ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44