Şişli Moto Kurye


Şişli de günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz.

Şişli den herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtinde motorlu kuryelerimiz ile bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda Şişli civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Moto kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırarak Şişli'deki adresinize veya başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.


Şişli Normal Moto Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Şişli Ekspres Moto Kurye Hizmeti       : 120-180 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Şişli Vip Moto Kurye Hizmeti               : 60-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin edebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Şişli de ve bütün İstanbul genelinde Tem Kurye bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılımı ile İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şişli ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44