TEMBLOGG
Silivri Moto Kurye

Silivri Moto Kurye

Silivri ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde moto kurye hizmetleri vermekteyiz. Silivri içerisinde veya Silivri dışarısında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın moto kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dk içerisinde adresinizden teslim alınacaktır.

Moto kurye hizmetimiz ile Silivri'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü şeyleri taşıttırabilirsiniz.

Silivri’de Moto Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Silivri geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kuryeşirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür. 

Ücretler sayfamızdan Silivriden göndermek istediğiniz semti seçerek Moto Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Moto Kurye Gönderisi, Expres Moto Kurye Gönderisi,VİP Moto Kurye Gönderisi veya Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Moto kurye taşıma fiyatları taşımanın yapılacağı iki semte göre hesaplanmaktadır.Şirketimizin adresinin nerede olduğu fiyatı etkilememektedir.

Silivri'den veya her hangi bir adresten moto kurye gönderisi yapmak veya aldırarak kendi adresinize getirtmek için 444 50 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

1997 yılından bu güne Söz verip değer taşıyoruz...

 

TEM KURYE

Silivri Moto Kurye Hizmetleri 25.10.2016