TEMBLOGG
Moto Kurye Fiyatları

Moto Kurye Fiyatları

Sevdiklerinize sürpriz yapmak ve onlara özel olduklarını hissettirmek için hediyenizi moto kurye ile belirleyeceğiniz bir saatte gönderebilirsiniz. Buna benzer güncel yaşamımızda her ihtiyaç duyduğumuz anda moto kuryelerimiz taleplerinizi gerçekleştirmek üzere hazır durumdadır. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun, göndereceğiniz şey hangi semte gidecek olursa olsun. Bizim için mesafe veya trafik önemli değildir. İstanbul’un tüm semtlerinde taşımacılık yapmakta olan kuryelerimiz ile en uzak mesafeler arasında dahi hızla tüm taşımacılık taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Moto kurye fiyatları ise bu özel hizmet için gayet makuldur. 


Web sitemiz üzerinden moto kurye fiyatları ve kurye hizmet süreleri kolayca hesaplanabilmektedir. Tem Kurye vermiş olduğu motorlu kurye ve arabalı kurye hizmetlerini hizmet türlerine göre seçilerek hesaplanabileceği  gibi bu hizmet türlerinin sürelerinin de görüleceği web sitesi ile sektöre yenilikler kazandırmaya devam etmektedir.

Kurye siparişleriniz adresine teslim edildiğinde mail adresinize sistemimiz tarafından aynı anda teslimat bilgilendirme maili gönderilmektedir. Abone müşterilerimize ayrıca online işlem şifresi verilmektedir. Online işlemler vasıtası ile telefonla moto kurye siparişi vermek yerine web sitemiz üzerinden birkaç saniye içerisinde hızlı ve kolay bir şekilde kurye siparişi verebilmektesiniz. Ayrıca daha önceki kurye siparişlerinizin raporlarını alabilir, fatura detaylarınızı inceleyebilirsiniz. Yine abone müşterilerimize her kurye siparişlerinde Tem Puan kazandırmaktayız. Biriken Tem Puanlar karşılığında çeşitli mağazalara ait hediye çekleri alabilirsiniz. Hediye çekinizi online işlemler sayfamızdan seçerek talep edebilirsiniz.

Moto Kurye fiyatları aynı mesafenin kendi aracınızla yapılmasına göre özellikle abone müşteriler için daha az maliyetlidir. Aynı işi yapabilmek için trafik, zaman ve personel kaybını da eklediğimiz de kurye hizmetlerinin ne kadar büyük bir kolaylık ve kazanç olduğu görülebilmektedir. Özellikle İstanbul’da yoğun olarak moto kurye hizmetleri şirketler tarafından kullanılmaktadır. İşimize zaman ayırabilmek ve personellerle uğraşmaktan kurtulabilmek bir nebze de olsa hizmetlerimiz ile mümkündür.

1997 yılından bu yana kurumsal olarak bu işi yapmakta olan şirketimiz sayesinde güvenerek her türlü sorumluluğu bizlere verebilirsiniz. Özenle seçilen ve gerekli eğitimlerin verildiği kuryelerimiz ile her türlü özel veya genel şeylerinizi taşıttırabilir, sizin adınıza tahsilat yaptırabilir, ödeme yaptırabilir, resmi dairelerdeki işlerinizi takip ettirebilirsiniz. Müşterilerinize her türlü ürünlerinizi birkaç saat içerisinde teslim ettirerek müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Dışarıdaki personelleriniz ile şirketiniz arasındaki getir götür işlerinizi kuryelerimiz ile çözebilirsiniz. Büyük hacimli koli, paket ve benzeri şeyleri arabalı kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde istediğiniz yere teslim ettirebilirsiniz.

Kurye şirketinin adresi moto kurye hizmet fiyatlarını etkilememektedir. Moto Kurye fiyatları kurye gönderisinin teslim alınacağı ve kurye gönderisinin teslim edileceği adrese göre hesaplanmaktadır. 

Tem Kuryecilik 20. Yılında İstanbul’da sektörün iş hacmi ve hizmet kalitesi olarak en firmasıdır. Kurye hizmetlerini İstanbul gibi çok yoğun trafik şartlarına rağmen  % 95 oranında zamanında gerçekleştirmektedir. 


Tem Kurye

Moto Kurye Hizmetleri

444 50 4407.10.2016