Karaköy Kurye


Karaköy'de günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz...

Karaköy'den herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracığı ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 numaralı müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Karaköy civarındaki motorlu kuryelerimizden size en yakını gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Karaköy'deki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz. 

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Normal Kurye Hizmeti        : 120-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Ekspres Kurye Hizmeti        : 60-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Vip Kurye Hizmeti                : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri aracılığı ile ihtiyacımız olan her şeyi taşıtabilir ya da alınacak adresten temin edebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlemlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Karaköy'de ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye moto kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım hizmetimiz ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bugüne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Karaköy ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44