TEMBLOGG
Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy'de Moto Kurye Hizmetleri

Kişisel olarak acele gönderilmesi veya herhangi bir adresten aldırılması gereken birşeyin ve şirketlerin her türlü fatura gönderimi, teklif gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma ve benzeri her türlü iletiler Kadıköy'de moto kuryelerimiz ile bir kaç saat içerisinde ulaştırılmaktadır.

Her türlü ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Kadıköy de moto kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir.

Hediye gönderimi, evde veya işyerinde unuttuğumuz ancak zaman olmadığı için gidip alamadığımız eşyalarımızın moto kurye ile aldırılması, okula geldiğimizde evde kalan önemli bir kitap veya dosyamızın kurye ile aldırılması, özel siparişlerinizi sizin gidip almanız yerinize kuryemizin sizlere getirmesi, havaalanına gidiyorsunuz ancak yanınızda olması gereken önemli bir evrak veya eşyanızı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında kuryemiz sizlere hemen ulaştırabilmektedir.

Bunlara benzer günlük hayatımızda karşılaşacağımız aksaklıkları veya ihtiyaçlarınıza Kadıköy moto kurye hizmetimiz ile çözüm üretmekteyiz.

Kadıköy de moto kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda 444 50 44 nolu hattımızdan bizi arayarak moto kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 1997 yılından bu yana İstanbul'da ve Kadıköyde moto kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelinde günün her saatinde moto kuryelerimiz mevcut bulunmaktadır.

Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Ücretler
 sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek moto kurye ücret ve  kurye teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin yani şirketimizin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Tem Kurye

Kadıköy Moto Kurye Hizmetleri 

444 50 4421.09.2016