Beylikdüzü Motorlu Kurye


Beylikdüzü'nde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü'nden herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtinde motorlu kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda Beylikdüzü civarındaki moto kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırarak Beylikdüzü'ndeki adresinize veya başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı bölgeye göre aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. 

Beylikdüzü Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 150-210 dakika aralığında teslimat yapılır. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Beylikdüzü Express Motorlu Kurye Hizmeti        : 90-150 dakika aralığında teslimat yapılır. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Beylikdüzü Vip Motorlı Kurye Hizmeti                : 45-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.

Moto Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Beylikdüzü'nde ve bütün İstanbul genelinde Tem Kurye motorlu kuryeleri bulunmakta ve hizmetinizdedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılımı sayesinde İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

İstanbul geneli ve Beylikdüzü'nde moto kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44