Bayrampaşa Motorlu Kurye


Bayrampaşa'da günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Bayrampaşa'dan herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimizle birkaç saat içinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 no'lu müşteri hizmetlerimizi arayarak Bayrampaşa civarında yer alan motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere yönlendirilerek gönderiniz teslim alınacaktır.

Motorlu kuryelerle İstanbul'da herhangi bir semtteki adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırıp Bayrampaşa'daki adresinize ya da farklı bir adrese teslim ettirebilirsiniz.

Motorlu Kurye servisi taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi ortalama bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Bayrampaşa Normal Moto Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslimat sağlanır. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir. 

Bayrampaşa Ekspress Moto Kurye Hizmeti    : 90-120 dakika aralığında teslimat sağlanır. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Bayrampaşa Vip Moto Kurye Hizmeti              : 60-75 dakika aralığında teslimat sağlanır. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı hallerde moto kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Bayrampaşa'da ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu yana kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bayrampaşa ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44