Bakırköy Motorlu Kurye


Bakırköy'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Bakırköy'den herhangi bir bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 no'lu müşteri hizmetlerimizi aramanız halinde Bakırköy civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakın olanı sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir semtteki adresten ihtiyaç duyduğunuz bir şeyi aldırarak Bakırköy'deki adresinize ya da farklı bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Moto Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacak olduğu semtlere göre ortalama aşağıdaki süreler dahilinde gerçekleştirilmektedir.


Bakırköy Normak Motorlu Kurye Hizmeti     : 180-210 dakika aralığında alınıp, teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Bakırköy Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti     : 90-120 dakika aralığında alınıp, teslim edilir. Liste fiyatının iki olarak ücretlendirilir.

Bakırköy Vip Motorlu Kurye Hizmeti             : 60-75 dakika aralığında alınıp, teslim edilir.  Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetleriyle ihtiyaç duyduğunuz her türlü emtia'yı taşıtabilir ya da temin edebilirsiniz. İstanbul'un yoğun trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda moto kuryeler en büyük yardımcınız halindedir.  Tüm İstanbul geneli ve Bakırköy'de Tem Kurye bulınmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul'da anlık olarak kurye hizmetini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bakırköy ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız şu şekildedir: 444 50 44


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

444 50 44