Sabiha Gökçe Havaalanı Kurye


Sabiha Gökçe Havaalanı Kurye Hizmetleri

Sabiha Gökçen Havaalanı'nda günün her saatinde moto kurye hizmetleri vermekteyiz.Sabiha Gökçen Havaalanı'dan İstanbul'un her semtine her türlü motorlu kurye ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın moto kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dk içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri şu şekildedir:

Sabiha Gökçen Havaalanı Normal Kurye Hizmeti :Gönderi semtine göre 120-180 dk. arasında teslim edilir.
Sabiha Gökçen Havaalanı Expres Kurye Hizmeti :Gönderi semtine göre   60-120 dk. arasında teslim edilir.
Sabiha Gökçen Havaalanı Vip Kurye Hizmeti       :Gönderi semtine göre     30-60 dk. arasında teslim edilir.

Moto kurye hizmetimiz ile  Sabiha Gökçen Havaalanı'dan istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü şeyleri taşıttırabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı’dan Moto Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler ve bireyler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve  Sabiha Gökçen Havaalanı geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir moto kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür. 

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi,VİP Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44

TEM KURYE

Sabiha Gökçen Havaalanı Moto Kurye Hizmetleri

444 50 44