Nakliye


Hızlı Nakliye Taşımacılık

Günün her saatinde İstanbul'un her semtinde taşımacılık, nakliye işleri gerçekleştirmekteyiz. İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun acil nakliye ihtiyacınız için bizi aramanız neticesinde taşımacılık işleminizi gerçekleştirebilmekteyiz. 

Bu hizmetimizden şirket veya birey olması farketmeksizin talep eden herkes faydalanabilmektedir.

Tem Kurye Acil Yük Nakliye Hizmeti ile müşterilerinin aynı gün içerisinde koli veya büyük hacimdeki her türlü gönderilerini İstanbul genelinde hizmet vermekte olan en yakın Doblo Kargo araçları alarak teslim etmektedir. Bu hizmetimiz ile şirketler gerek müşterilerine gerekse şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün vb gönderilerini bünyelerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilecektir.

Tem Kurye, müşterilerinin buna benzer planlı ve sürekli taşımacılık işlerine özel teklif çalışması da yaparak çözümler üretir.

  • Bayilerinize veya müşterilerinize ürün ya da numune mi göndermek istiyorsunuz?
  • Bir yerden koli, paket, ürün mü aldıracaksınız ?
  • Nadiren de olsa araçla her hangi bir taşıma işine ihtiyacınız mı oluyor?
  • İki aracınız fazla geliyor ama bir aracınızda işinizi görmeye yetmiyor mu?

Bu işlerinizi yaptırabilmek için; araç alımı, tamiratı, kaza yapması, yenilenmesi ve kontrol edilmesi ile şoför maliyeti, işe gelememe riskleri, sosyal hakları ve bütün sorumluluklarının artık sizleri düşündürmesine gerek bulunmamaktadır.

Tem Kurye Acil Yük Nakliye servisimiz ile anında bütün taşımacılık işlerinizi yerine getiriyoruz.

Bu gücü kullanın…

Fiyatlar sayfamızdan "Araçlı" seçeneğini işaretleyip taşımacılık yaptırmak istediğiniz semtleri seçerek taşıma fiyatını kolayca öğrenebilirsiniz.


Tem Kurye

Acil Yük Nakliye Hizmeti

444 50 44